“Îl felicit pe Roland Nagy pentru victorie, sunt alături de el și le urez La Mulți Ani celor din familia sa. Despre cei de la Pâncota pot spune doar atât: sunt escroci și nesimțiți, iar eu nu mai pot lucra cu asemenea persoane. Poate de președintele Piroș, de domnul Monel (n.n. – Pâncotan), de domnul Retter, își bat joc, dar de mine nu. Eu nu mai lucrez cu acești nesimțiți. Au avut șansa să joace un meci cu UTA și ei și-au bătut joc. Făceau preluări cu exteriorul, se cereau afară după câteva minute, este inadmisibil așa ceva. Pe mine nu mă mai întoarce nimeni din drum, eu nu mai pot antrena escroci și nesimțiți. O să vorbesc cu domnul președinte Piroș să-și caute antrenor” – a spus Ionuț Popa.
Tehnicianul gazdelor l-a făcut nesimțit (explicit) și pe Cioară, care a greșit la primul gol al UTA-ei, asta după ce portarul Șoimilor a facilitat și victoria celor de la CSM Rm. Vâlcea, în minutul 92 al meciul din etapa trecută, când a scăpat mingea printre picioare.
Popa a luat foc: "Sunt escroci și nesimțiți"
Popa a luat foc: "Sunt escroci și nesimțiți"
Reactualizat la:
Conferința de presă de după meciul Șoimii Pâncota - UTA a fost dinamitată de antrenorul echipei gazdă, Ionuț Popa. Acesta a spus că demisionează, deoarece nu-și bat joc de el niște escroci și nesimțiți.
Trimite articolul
XCele mai citite știri
Local
În culori deosebite de roșu, roz, violet şi verde, a fost vizibilă în noaptea de luni spre marți în județul Arad.
ARADON Sport local
Primul cantonament în stațiune a aparținut grupelor 2013-2015. La Hotel Parc au avut de toate.
Local
Pentru că există un singur aparat, iar unele scanări durează chiar și 80 de minute, timpii de așteptare pot fi destul de mari, având în vedere că există și o prioritizare a pacienților, în funcție de urgențe.
Local
Temperaturile scăzute din ultima perioadă au determinat conducerea DAS să le permită oamenilor străzii să rămână în adăpostul de noapte și pe timp de zi.
Citiți principiile noastre de moderare aici!