aradon.ro Web analytics





Programul turului Ligii a III-a, Seria a IV-a

Programul turului Ligii a III-a, Seria a IV-a

S-a tras la sorți, la sediul FRF, programul turului Ligii a III-a Seria a IV-a. Iată în continuare cele 15 etape.
Scris de Leo Sfara - S-a tras la sorți, la sediul FRF, programul turului Ligii a III-a Seria a IV-a. Iată în continuare cele 15 etape.

ETAPA 1

Mureşul Vinţu de Jos – Pandurii Târgu Jiu II
UTA Bătrâna Doamnă II – ACS Poli Timişoara II
Unirea 1924 Alba Iulia – Millenium Giarmata
Gloria Lunca-Teuz Cernei – Nuova Mama Mia Becicherecu Mic
CNS Cetate Deva – Industria Galda
CSM Lugoj – Performanţa Ighiu
Ripensia Timişoara – Naţional Sebiş
CSM Şcolar Reşiţa stă.

ETAPA 2

ACS Poli Timişoara II – Mureşul Vinţu de Jos
Millenium Giarmata – UTA Bătrâna Doamnă II
Nuova Mama Mia Becicherecu Mic – Unirea 1924 Alba Iulia
Industria Galda – Gloria Lunca-Teuz Cernei
Performanţa Ighiu – CNS Cetate Deva
Naţional Sebiş – CSM Şcolar Reşiţa
Pandurii Târgu Jiu II – Ripensia Timişoara
CSM Lugoj stă.

ETAPA 3

ACS Poli Timişoara II – Pandurii Târgu Jiu II
Mureşul Vinţu de Jos – Millenium Giarmata
UTA Bătrâna Doamnă II – Nuova Mama Mia Becicherecu Mic
Unirea 1924 Alba Iulia – Industria Galda
Gloria Lunca-Teuz Cernei – Performanţa Ighiu
CSM Lugoj – Naţional Sebiş
CSM Şcolar Reşiţa – Ripensia Timişoara
CNS Cetate Deva stă.

ETAPA 4

Millenium Giarmata – ACS Poli Timişoara II
Nuova Mama Mia Becicherecu Mic – Mureşul Vinţu de Jos
Industria Galda – UTA Bătrâna Doamnă II
Performanţa Ighiu – Unirea 1924 Alba Iulia
Naţional Sebiş – CNS Cetate Deva
Ripensia Timişoara – CSM Lugoj
Pandurii Târgu Jiu II – CSM Şcolar Reşiţa
Gloria Lunca-Teuz Cernei stă.

ETAPA 5

Millenium Giarmata – Pandurii Târgu Jiu II
ACS Poli Timişoara II – Nuova Mama Mia Becicherecu Mic
Mureşul Vinţu de Jos – Industria Galda
UTA Bătrâna Doamnă II – Performanţa Ighiu
Gloria Lunca-Teuz Cernei – Naţional Sebiş
CNS Cetate Deva – Ripensia Timişoara
CSM Lugoj – CSM Şcolar Reşiţa
Unirea 1924 Alba Iulia stă.

ETAPA 6

Nuova Mama Mia Becicherecu Mic – Millenium Giarmata
Industria Galda – ACS Poli Timişoara II
Performanţa Ighiu – Mureşul Vinţu de Jos
Naţional Sebiş – Unirea 1924 Alba Iulia
Ripensia Timişoara – Gloria Lunca-Teuz Cernei
CSM Şcolar Reşiţa – CNS Cetate Deva
Pandurii Târgu Jiu II – CSM Lugoj
UTA Bătrâna Doamnă II stă.

ETAPA 7

Nuova Mama Mia Becicherecu Mic – Pandurii Târgu Jiu II
Millenium Giarmata – Industria Galda
ACS Poli Timişoara II – Performanţa Ighiu
UTA Bătrâna Doamnă II – Naţional Sebiş
Unirea 1924 Alba Iulia – Ripensia Timişoara
Gloria Lunca-Teuz Cernei – CSM Şcolar Reşiţa
CNS Cetate Deva – CSM Lugoj
Mureşul Vinţu de Jos stă.

ETAPA 8

Industria Galda – Nuova Mama Mia Becicherecu Mic
Performanţa Ighiu – Millenium Giarmata
Naţional Sebiş – Mureşul Vinţu de Jos
Ripensia Timişoara – UTA Bătrâna Doamnă II
CSM Şcolar Reşiţa – Unirea 1924 Alba Iulia
CSM Lugoj – Gloria Lunca-Teuz Cernei
Pandurii Târgu Jiu II – CNS Cetate Deva
ACS Poli Timişoara II stă.

ETAPA 9

Pandurii Târgu Jiu II – Industria Galda
Nuova Mama Mia Becicherecu Mic – Performanţa Ighiu
ACS Poli Timişoara II – Naţional Sebiş
Mureşul Vinţu de Jos – Ripensia Timişoara
UTA Bătrâna Doamnă II – CSM Şcolar Reşiţa
Unirea 1924 Alba Iulia – CSM Lugoj
Gloria Lunca-Teuz Cernei – CNS Cetate Deva
Millenium Giarmata stă.

ETAPA 10

Performanţa Ighiu – Industria Galda
Naţional Sebiş – Millenium Giarmata
Ripensia Timişoara – ACS Poli Timişoara II
CSM Şcolar Reşiţa – Mureşul Vinţu de Jos
CSM Lugoj – UTA Bătrâna Doamnă II
CNS Cetate Deva – Unirea 1924 Alba Iulia
Gloria Lunca-Teuz Cernei – Pandurii Târgu Jiu II
Nuova Mama Mia Becicherecu Mic stă.

ETAPA 11

Pandurii Târgu Jiu II – Performanţa Ighiu
Nuova Mama Mia Becicherecu Mic – Naţional Sebiş
Millenium Giarmata – Ripensia Timişoara
ACS Poli Timişoara II – CSM Şcolar Reşiţa
Mureşul Vinţu de Jos – CSM Lugoj
UTA Bătrâna Doamnă II – CNS Cetate Deva
Unirea 1924 Alba Iulia – Gloria Lunca-Teuz Cernei
Industria Galda stă.

ETAPA 12

Naţional Sebiş – Industria Galda
Ripensia Timişoara – Nuova Mama Mia Becicherecu Mic
CSM Şcolar Reşiţa – Millenium Giarmata
CSM Lugoj – ACS Poli Timişoara II
CNS Cetate Deva – Mureşul Vinţu de Jos
Gloria Lunca-Teuz Cernei – UTA Bătrâna Doamnă II
Unirea 1924 Alba Iulia – Pandurii Târgu Jiu II
Performanţa Ighiu stă.

ETAPA 13

Performanţa Ighiu – Naţional Sebiş
Industria Galda – Ripensia Timişoara
Nuova Mama Mia Becicherecu Mic – CSM Şcolar Reşiţa
Millenium Giarmata – CSM Lugoj
ACS Poli Timişoara II – CNS Cetate Deva
Mureşul Vinţu de Jos – Gloria Lunca-Teuz Cernei
UTA Bătrâna Doamnă II – Unirea 1924 Alba Iulia
Pandurii Târgu Jiu II stă.

ETAPA 14

Ripensia Timişoara – Performanţa Ighiu
CSM Şcolar Reşiţa – Industria Galda
CSM Lugoj – Nuova Mama Mia Becicherecu Mic
CNS Cetate Deva – Millenium Giarmata
Gloria Lunca-Teuz Cernei – ACS Poli Timişoara II
Unirea 1924 Alba Iulia – Mureşul Vinţu de Jos
UTA Bătrâna Doamnă II – Pandurii Târgu Jiu II
Naţional Sebiş stă.

ETAPA 15

Pandurii Târgu Jiu II – Naţional Sebiş
Performanţa Ighiu – CSM Şcolar Reşiţa
Industria Galda – CSM Lugoj
Nuova Mama Mia Becicherecu Mic – CNS Cetate Deva
Millenium Giarmata – Gloria Lunca-Teuz Cernei
ACS Poli Timişoara II – Unirea 1924 Alba Iulia
Mureşul Vinţu de Jos – UTA Bătrâna Doamnă II
Ripensia Timişoara stă.

0 Comentarii

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    Local

    Patinoarul, deschis începând de weekend-ul viitor
    Promisiunea îi aparţine primarului Călin Bibarţ, dar este condiţionată de condiţiile meteorologice. Accesul se poate face fără certificat verde, dar masca de protecţie e obligatorie.

    UT Arad

    UTA știe programul până la finalul anului
    ARAD. După ce am anunțat ziua meciului cu FC Botoșani, au apărut și datele de disputare a celorlalte jocuri din Liga I, până la finalul anului.

    Local

    Modernizarea Policlinicii CFR, la final
    Lucrările de recompartimentare şi modernizare a fostei Policlinici CFR au fost finalizate. 1

    Local

    Afacerişti chinezi la Consiliul Judeţean
    1

    Local

    A fost actualizată lista țărilor cu risc epidemiologic ridicat. Franța și Portugalia, în zona roșie, Spania, în zona galbenă
    Comitetul Național pentru Situații de Urgență (CNSU) a actualizat, vineri, lista țărilor și teritoriilor cu risc epidemiologic ridicat. 3

    Local

    Bradul de Crăciun a ajuns în fața Primăriei!
    Iluminatul festiv al bradului de Crăciun va fi pornit, ca în fiecare an, pe data de 5 decembrie, la ora 19.00, când în fața Primăriei este așteptat și Moș Nicolae. 3

    Local

    Peste 4.500 de elevi arădeni fac ore online
    În săptămâna 6-10 decembrie 2021, peste 4.500 de elevi din județul Arad vor urma cursurile online.

    Local

    Liderii studenților din România se decid la Arad
    În acest weekend, studenții din 30 de universități din țară și-au dat întâlnire la Universitatea Aurel Vlaicu, cu scopul de a-și alege viitoarea conducere.

    ARADON Sport local

    „Galben-albastrele” revin în fața fanilor cu Phoenix
    FCC Baschet UAV Arad repetă formula cu o dublă la Arad și Timișoara cu Phoenix CSU Simona Halep Constanța.

    aradon.ro logoPentru noi, confidențialitatea Dvs. este importantă

    Noi și partenerii noștri utilizăm tehnologii, cum ar fi modulele cookie, și vă procesăm datele cu caracter personal, precum adresele IP și identificatorii cookie, pentru a personaliza anunțurile publicitare și conținutul în funcție de interesele dvs., pentru a măsura eficiența anunțurilor și a conținutului și pentru a obține informații despre publicul care a văzut anunțurile și conținutul. Faceți clic mai jos pentru a vă da consimțământul privind utilizarea acestei tehnologii și procesarea datelor dvs. cu caracter personal în aceste scopuri. Vă puteți răzgândi și puteți schimba opțiunile în orice moment, revenind la acest site.