Hotărârea a fost luată sâmbătă, în jurul orei 17:00, de un judecător de drepturi și libertăți din cadrul Tribunalului Bihor, care a admis propunerea formulată în acest sens de procurorul de caz din cadrul Parchetului Bihor.
Citește știrea întreagă AICI!
Trimite articolul
XDecapitat in spatiul public !
-
Subscriu
Pedeapsa capitală! Un recidivist care probabil si -a dat seama ca trebuie sa muncească a sa se întrețină dar pentru el e mai simplu sa ajunga din nou după gratii pentru ca noi >i asiguram tot confortul( hrana, asistenta medicala etc).
Statul a esuat si cu asta, a fost condamnat la 14 pentru crima apoi lasat liber iar dupa 1 an a recidivat