Moştenitoarea familiei Coumbeanu şi-a anunţat venirea pe lume în după amiaza zilei de ieri, când Monica a avut contracţii şi a fost internată în spital. Tânăra a fost asistată la naştere de patru medici şi de Irinel.
Înainte de naştere, Monica a spus că este foarte veselă, la fel părea şi Irinel care a declarat că are încredere în medici.
Trimite articolul
Xfoarte emotionant
sa le traiasca fetita !!
De ce le trebuie noilor magnati patru medici? In acest timp toti ceilalti care trebuie sa nasca nu vor mai avea asistenta doctorului? E dezgustator ce fac acesti milionari noi, cred ca pot cumpara lumea? Oare citi advocati vor avea fiecare in parte, la divort? Ca doar se stie ca asta va urma, ori Irinel se ve imbolnavii de inima, cind isi va vedea sotia alergind dupa alti “Soimi al Partiei”, sau poate al unei alte tari?
Multa muie pt fetita lor… o fi tot bagaboanta k maicasa? hahahahaa
Varza a la Columbeanu!
sunt nisjte oameni de prost gust…la ce le trebuie 4 doctori ? acest cuplu este unul de fooarte mult prost gust … nici nu inteleg de ce se afiseaza atat … k nu au ce arata in afara de prost gust!!… atat prin comportament cat sji prin imbrcaminte … totusji apreciez k i-au pus fetitzei nume romanesc sji nu luat de prin nush ce telenovela asja cum fac multzi parintzi”moderni”
daca vor patru doctori fie, daca zece atunci zece, si ce? pe asistente nu le-ati numarat? poate erau vreo 20 si mai scriati vreo doua randuri in acest articol sa am si eu ce citi daca tot nu am ce face
cui ii pasa? pe mine ma lasa rece stirea, dar voi de ce va avantati?
ce domle daca se “iubesc” :)):)) ce aveti voi traiasca irina:)) bv lor 😉 sa le traiasca fetitza fara sa fie bolnavioara 😉
scriati unii dintre voi ca de ce se arata si se afiseaza atat…. ca sunt de prost gust…. stiti de ce se afiseaza atat? ca au bani… ma rog… scuzati`ma… baciu Iri are bani ca tzoapa aia de pe garduri cred ca a venit… sunt de acord cu unii dintre voi… formeaza un cuplu de fff prost gust
Am mai zis si repet..nu ma emotioneaza deloc si ma c…c exact pe capul lor de idioti ce sunt.Dar daca stau sa ma gandesc mai bine,noi suntem idiotii,ca le dam ratinguri la emisiune.Din cauza asta sunt asa de renumiti.Oameni buni daca vreti gossip,mai bine va uitati la alea din Hollywood.Macar alea au clasa!
mah io nu am nimik cu bietii oameni,chiar le doresc tote cele bune pt fetitza lor.inteleg ca irinel in loc de viagra si-a luat un model;)))dar asta este!!!peace!
v-as vedea eu pe voi, cei ce vorbiti ca niste dobitoci, sa aveti un copil nascut cu probleme, cati bani ati da sa fie cat mai multi doctori (sau sa fi fost) langa neveste…ce daca ei isi permit? inseamna xa daca tu nu ai sa nu aibe nici ei? idiotilor!!! sa creasca Irina mare si sa se bucure Irinel de ea inca o suta de ani, cum ar fi el, chiar si divortat de Monica.
ei, vagabonzilor, cine va plateste voua netul…n-ati disparut?
Acum chiar ca nu mai sunte-ti normali!!!Oameni buni ce va f*** pe voi girja ce fac Iri si Monica ce tot va aratai prostia si tu idiotule care scrii de aia mina ca o fi curva ca si masa nu iti e asa un pic rusina ca saracul copil nu ti-a facut nimic?!Sunte-ti toti niste bolnavi mintal care de ciuda se apuca sa scrie niste bazaconii care mai de care mai prost si mai incult!!!UUUU romanilor!!!!Rusine voua ca sunte-ti unii care aduc rusine tarii!!!!
Sa fim seriosi, orice familie care dispune de bani multi ar face la fel, ar alege mai multi medici sa aiba grija de nastere.
Eu le doresc sa aiba o fetita sanatoasa si sa fie fericita. Sincer chiar mi s-a parut un copilas foarte frumos.
pe mine ma enerveaza sa-i vad toata ziua “labe unu teve”… si sa aud o gramada de magari cum ii lauda. atat.
mei oameni asta e un “subiect serios” la scara mondiala, nici imparatul japoniei sau ptintu angliei nus atat de admirati.. nar fi corect sal facem si pe columbeanu macar REGEE!!:)),cea mai de laba emisiune si show la adresa natiunii..ea sa plece ei in alta tara sa faca asa valuri ca aterizeaza napoi cun sut in cur cu valizele de €€€ cu tot
cui nu-i place sa nu se uite, nu cred ca e singurul post de tv, dar cred ca nu te duce mintea sa apesi pe butonul de la telecomanda sa schimbi canalul
iar restul care ii huiduiesc sunt niste invidiosi, asta am ajuns – un neam de impotenti pe mai multe planuri si invidiosi pe deasupra, vai si amar